O nás

Jsme držiteli certifikátů kvality ISO 9001:20016 a ISO 14001:2016

  • Aktuální seznam všech zrealizovaných zakázek do roku 2018: klikněte zde
  • Zákazníkům poskytujeme nejvyšší kvalitu a nejlepší služby.
  • Jsme držiteli „Evropského certifikátu důvěryhodnosti firem“ (zde ke stažení)
  • Také jsme majiteli certifikátu „Spolehlivá firma“ pro období 2018/2019 (zde ke stažení)

Při naší činnosti se opíráme o dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti doplněné o nejnovější technologické trendy odpovědné vůči životnímu prostředí.

FINEX TECHNOLOGY s.r.o. spadá pod holding skupiny FINEX GROUP. Neustálý vývoj, zvýšení poptávky a zaměření se na uspokojení požadavků klientů posunulo vedení holdingu k rozhodnutí založit novou společnost – FINEX TECHNOLOGY s.r.o. – a přesunout na ni jednu ze svých aktivit.

Nosným programem společnosti FINEX TECHNOLOGY je chemické čištění topných, chladicích a technologických soustav, chemické čištění a odstraňování veškerých druhů nánosů a usazenin z kotlů, tepelných lisů, chladičů, bojlerů, výměníků tepla, protiproudových ohřívačů, vyvíječů páry, deskových výměníků, trubkových výměníků, klimatizačních výměníků, systémů a rozvodů TUV a ÚT.

Cílem společnosti FINEX TECHNOLOGY je navázat dlouhodobý partnerský vztah se zákazníkem založený především na jeho spokojenosti. Toho dosahujeme poskytováním kvalitních komplexních služeb, včetně záručního i pozáručního servisu. Zakládáme si na své dobré pověsti, budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty je opravdu klíčovým aspektem každé zakázky, na které pracujeme. Ve všech oblastech servisu je společnost FINEX TECHNOLOGY zavázána plnou důvěrou zákazníka. Díky rozhodnutí vytvořit novou společnost s jediným předmětem činnosti budeme schopni nabízet vysoce kvalitní řešení a uspokojit požadavky našich zákazníků.

Naším cílem je být vám v oblasti chemického čištění solidním a dlouhodobým partnerem a poskytovat služby, které svojí kvalitou, spolehlivostí a šetrností vůči životnímu prostředí splní všechny vaše specifické požadavky.

Vybrané reference

Práce byly provedeny v plném rozsahu, bez závad a ve stanoveném termínu. Zadavatel vysoce hodnotí profesionální přístup pracovníků firmy a kvalitu odvedené práce.

Ing. Jaroslav Křivák, Jaderná elektrárna Temelín / Doosan Škoda Power s.r.o.
celý dokument

Plnění smlouvy bylo v celém rozsahu realizováno řádně a bez porušení smluvních povinností.

Judr. Ladislav Máca, Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
celý dokument

Práce byly provedeny v plném rozsahu, bez závad a ve stanoveném termínu. Zadavatel KOMETA GROUP vysoce hodnotí profesionální přístup pracovníků firmy Finex Technology a kvalitu odvedené práce.

Jiří Mifek, Kometa Group
celý dokument

Práce byly provedeny přesně dle zadání vyplývajícího ze SoD, v plném rozsahu a bez zvad ve stanovených termínech a bez omezení provozu jednotlivých zařízení…

JuDr. Michal Votřel, MPA, vedoucí odboru, Pardubický kraj, Krajský úřad - odbor majetkový, stavebního řádu a investic
celý dokument

Zadavatel při provedení vlastních namátkových kontrol v jednotlivých areálech a také na podkladě prohlídky a provedení vlastních kontrolních měření, vysoce hodnotí profesionální přístup pracovníků Finex Technology a kvalitu odvedené práce.

JuDr. Michal Votřel, MPA, vedoucí odboru, Pardubický kraj, Krajský úřad - odbor majetkový a stavebního řádu
celý dokument

Dovolte mi tímto poděkovat Vaší firmě a pracovníkům za spolupráci na velmi profesionální úrovni a poskytnutí potřebných zkušeností. Věříme, že i další vzájemná spolupráce přinese dobré výsledky v problematice čištění.

doc. Ing. Viktor Kreibich, Csc., Skupina povrchových úprav Ústav strojírenské technologie , ČVUT Praha, fakulta strojní
celý dokument

Dílo bylo odevzdáno ve vzorné kvalitě, celá akce proběhla k plné spokojenosti objednatele. Vaše firma prokázala svým celkovým přístupem k realizaci svou plnou kvalifikaci pro akce tohoto druhu. Děkuji tímto firmě Finex Technology za kvalitně odvedenou práci.

Ing. Libor Maneth, provozně technický náměstek , Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
celý dokument

DALŠÍ REFERENCE: foto 1, foto 2

Nechte si spočítat, kolik můžete ušetřit za topení!

Naši obchodní zástupci jsou vám k dispozici v rámci celé České Republiky.

Ano, to chci